دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی صدرا فسا
   


7 آذر 1397

گزارش مراسم میلاد پیامبر وامام جعفر صادق (ع) کلیک نمایید

مولف: سید اصغر حقیقتکیش   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
4/3

گزارش مراسم میلاد پیامبر وامام جعفر صادق (ع) کلیک نمایید

باسمه تعالی

امسال میلاد با کرامت نبی اکرم (ص) مصادف با روز یکشنبه 4/9/97 بود و مراسم جشن این روز خجسته روز دوشنبه 5/9/97 در نمازخانه دبیرستان برگزار گردید.

این مراسم از ساعت 10 صبح  که با رحل و گلدانهای زیبا به شایستگی تزیین شده بود در فضایی دلنشین و معنوی  محفلی قرآنی برپا گردید و  برنامه ها یی به شرح زیر برگزار شد:

  1.  قرائت قرآن توسط اساتید محترم آقایان تقوایی و توفیق زاده و دانش آموز قرآنی محمد خبازان با صوت هایی جاذب و دلنواز که مورد توجه و تحسین حاضران قرار گرفت.
  2.  دعوت از حافظ کل قرآن آقای یوسف محمدی از اهالی آبادان که دانش آموخته ی روستا ی قرآنی محمد آباد استهبان بودند. ایشان ضمن پاسخ به سوالاتی در زمینه حفظ قرآن , به چگونگی حفظ , اهمیت آن در امور زندگی دنیوی و اخروی و محاسن حفظ و عمل به قرآن کریم اشاره داشتند و با تسلطی کم نظیر آیات الهی را به زیبایی قرائت کرده و به سوالات گوناگونی در زمینه حفظ پاسخ می دادند. بی شک حضور این حافظان و قاریان برجسته تاثیر بسزایی در تحریض دانش آموزان به فراگیری کلام نور خواهد داشت.
  3.  در ادامه مدیر محترم از فعالیتهای شورای دانش آموزی که در برپایی مراسم تلاش داشتند تقدیر نمود و با هدایایی از قاریان محترم جلسه و حافظ برجسته قرآن آقای محمدی  تجلیل نمودند . همچنین از آقای عبدلی دانش آموز کلاس دوازدهم به خاطر حفظ 3 جزء قرآن مجید با اهدای جایزه تقدیر به عمل آمد.
  4.  اهدای جوایز نقدی و تشویق دانش آموزان : اسماعیل فیروزی و امیرحسین حیدری که در مسابقات کتابخوانی در مرحله کشوری صاحب عنوان برتر گردیده اند و نیز آقای مهدی جوکار که تا مرحله استانی پیش رفته بودند , به شایستگی  مورد تمجید و تشویق تقدی قرار گرفتند .
  5.  در نهایت از همه حضار با کیک خامه ای پذیرایی به عمل آمد و جلسه با رضایت و شادمانی دانش آموزان همرا با بهره های معنوی در ساعت 20/11 به پایان رسید .

توفیق خدمت و قبولی طاعت حق را خواستاریم.

 

دبیرستان معارف پسرانه فسا

تعداد مشاهده (219)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "گزارش مراسم میلاد پیامبر وامام جعفر صادق (ع) کلیک نمایید"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

   
نقشه سایت