چاپ خبر
دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی صدرای فسا چهارشنبه, ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
جشن میلاد امام زمان عج(کلیک نمایید)
گزارش مراسم جشن میلاد حضرت ولی عصر (عج )

 

هوالحق سبحانه و تعالی

گزارش مراسم جشن میلاد امام عصر(عج) ، دبیرستان پسرانه علوم و معارف اسلامی صدرا ی ولایت ، فسا

دیگر بار همای سعادت رخ نمود و نسیم جانبخش بهاری در فرخندگیِ بی مثال خجسته میلادِ مهرسپهر سروری ،          حجه ابن الحسن العسکری (عج)، بر روح مشتاقان منتظر ، وزیدن گرفت و جانهای خسته را امید و نشاطی نو بخشید .            زهی سعادت و بهروزی است که ما شیدایان حضرتش نیز ، با بضاعتی مزجاة ، خریدار نیم نگاه روح نوازش بودیم و در این ایام مسعود ، با اندک توان خود ، هبوط زمینی آن مولود آسمانی را  به شادی نشستیم  و بزمی آراستیم تا خاطر آن موعود الهی را خرسند و دیده ی منتظرانش را فروغ و روشنایی  بخشیم .    امید که در نظر آید و مطبوع خاطر خطیرش باشد.

  • در عصر گاه شنبه ی میلاد ،  با تمهیدات قبلی و بکار گیری صوت و مولودی خوانی شاد و با حضور دانش آموزان مشتاق و اولیای دبیرستان ، کام رهگذران و عابران را با شیرینی و شربت صلواتی شیرین ساختیم. 
  • روز یکشنبه در محفل یاران حضرتش در مساجد و تکایا بر خوان  جشن و دعا و نیایش میهمان بودیم.
  • نیمروز دوشنبه را با آراستن نمازخانه ، پخش مولودی و نماز جماعت ظهر و عصر به پیشباز سخنران محترم حاج آقا عاطفت با موضوع مهدویت و مولودی خوانی اساتید ارجمند قرآنی و مداحان اهل بیت عصمت (ع) ، آقایان تقوایی و توفیق زاده رفتیم و مراسم توزیع کیک بزرگ میلاد حلاوتی دیگر داشت . به مناسبت تقارن دلنشین تولد این اساتید با این ایام مبارک ، ونیز به پاس مهربانی ها و همراهی این عزیزان در فعالیتهای فوق برنامه و تلاش    بی دریغشان در ترویج فرهنگ قرآن و عترت (ع)، با تهیه کیک تولد و تقدیم هدایایی  از این عزیزان تجلیل به عمل آمد. قهرمانی "تیم تنیس  روی میز" این آموزشگاه در  استان بهانه ای شد تا از اعضای این تیم :" امین فهیم ، عباس بهنیا ، امیر حسین صالحی ، علی بردبار " و مربیان ایشان آقایان زهادت و سیار و نیز دبیر محترم و پر تلاش ورزش آموزشگاه ،  آقای تقی نژاد با هدایایی ارزنده تجلیل صورت گیرد. نام مبارک " امام مهدی (ع) " و مقام ارزشمند سیادت  شادی بخش کسانی بود که به افتخار این نام و سیادتشان هدایایی نقدی دریافت نمودند :            ( محمد مهدی عظیم پور ، مهدی علی محمدی ، محمد مهدی غلامزاده ، مهدی پدرام ، مهدی جوکار ، سید مهدی موسوی ، سید ابوالفضل  حسینی ، سید علی حسینی ، سید محمد موسوی ، سید عرفان هاشمی نسب ، سید امیر رضا دهقانی )
  • روز سه شنبه ذبح گوسفند قربانی به  سرسلامتی امام زمان (ع)  و  اهدای گوشت آن به برخی دانش آموزان عزیز و کم بضاعت آموزشگاه ، حسن ختام نکوداشت این ایام فرخنده  بود .
  • یاد آوری اینکه ، برای برپایی این مراسم  25000000ریال هزینه شد که 12000000ریال از خیرین و مابقی از بودجه مدرسه تامین گردید.

انشاء الله دیدگانمان به جمال منورش روشن و دلهایمان با عنایت او  بهاری باد.

مدیر دبیرستان  پسرانه علوم و معارف اسلامی صدرا ی ولایت ، فسا

علی جوکار

 

انتهای پیام/.